Makaslı Platform
Makaslı Platform
İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!

Makaslı Platform - Manlift

Makaslı platform, başka bir deyişle manlift, özellikle şehirlerdeki konutlaşmanın ve bu gibi yapılarda yürütülen çalışmaların artmasıyla birlikte ihtiyaç duyulan bir araç haline gelmiştir. Dikey yönde yapılaşmayla birlikte yüksek alanlara ulaşmak için çeşitli yöntemler geliştirilmeye başlanmıştır. Bu durumda Emir Vinç, makaslı platform kiralama hizmeti sunarak yüksek alanlara ulaşımı mümkün kılmaktadır.

Manlift, fonksiyonel bakımdan gelişmiş bir araç olarak ifade edilir. Gelişen teknolojiyle birlikte artan yapılaşma, inşaat sektöründe özel makinelerin ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Özellikle yüksek alanlara ulaşmak ve bu alanlarda çalışmalar yürütmek için manlift kiralama hizmeti tercih edilir.

Makaslı platform hizmeti, uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış firmamız tarafından profesyonelce sağlanıyor. Firmamız bünyesindeki işinin ehli çalışma arkadaşlarımızla çalışmalarınızda sorun yaşadığınız her konuda çözüme ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamızla ihtiyacınız olan her an makaslı platform ya da manlift kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Makaslı Platform Nedir?

Makaslı platform, açık ve kapalı alanlada erişilmesi güç yerlere rahatlıkla ulaşım sağlamak için tercih edilen bir platform çeşididir. Günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız makaslı platformlar, her sektörde kullanılabilen vinç türlerinden biridir. Özellikle alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda ve inşaat sektöründeki yüksek alanlarda yapılan çalışmalar için makaslı platformlar önemli bir kolaylık sağlamaktadır.

Makaslı platform kiralama hizmetleriyle yük transferi, tamirat ve temizlik benzeri alanlarda güvenli bir çalışma ortamı sunabilirsiniz. İstenilen ölçü metrajlarda kullanılabilen bu araçlar, hemen her alanda çalışanların iş yükünü azaltma konusunda fayda sağlamaktadır. Bununla beraber belirli bir yük kaldırma kapasitesine sahip olan makaslı platformlar sayesinde güvenli bir çalışma ortamı sağlanabilmektedir. Özellikle de acil durdurma sensörleri sayesinde tehlikeli durumlarda platform hareketlerini durdurmak ya da kısıtlamak da mümkündür. 

Manlift, makaslı platformun bir diğer adı olarak bilinir. Manlift, sağlam bir yapıya sahip olması nedeniyle tercih edilirken, bu tür araçlar sayesinde çalışmaları daha güvenli bir hale getirmek ve iş güvenliğini artırabilmek mümkündür. Bununla birlikte kullanım kolaylığı sağlayan makaslı platformlar, her alanda verimli çalışma imkânı sunmasıyla tercih edilmektedir.

Makaslı Platform Kullanım Alanları

Makaslı platform, yüksek alanlara erişimin yanı sıra malzeme taşıma, cam temizleme ve bu gibi çalışmaların iş güvenliğini sağlamakta, kolaylaştırmaktadır.  Bu türden araçlar kullanım alanına göre kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Kullanım alanına göre akülü, aküsüz, dizel ya da elektrikli platformlar tercih edilebilir.

Bina içerisinde kullanılmak üzere kiralanan veya satın alınan manlift platformlar genellikle akülüdür. Bu alanlarda sessiz bir çalışma ortamını mümkün kılmak için akülü modeller tercih edilir. Bina dışarısında kullanılacak platformlar ise akülülerden farklı bir çalışma sistemiyle işlevini sürdürür.

Platformun kullanılacağı coğrafi koşullar zorluysa dizel motoru bulunduran makaslı platformlar tercih edebilirsiniz. Dizel motoruyla çalışan platformlar güvenli ve verimli çalışma ortamı sunmanıza yardımcı olur. Akülü platform modelleri ses açısından aküsüz modeller kadar verimli olmasa da güvenlik açısından daha avantajlıdır.

Makaslı platform hizmeti sunan firmamız, 7/24 hizmet vererek vinç ve platform çeşitlerini kullanıma sunuyor. Her sektörde kullanımı mümkün olan makaslı platformların kullanılabileceği alanlar aşağıda belirtilmiştir:

  • Fabrikalarda yüksek katlara malzeme taşımada,
  • İnşaat sektöründe dış cephe için yapılacak tamirat, tadilat ve bakım çalışmalarında,
  • Bina içinde ve bina dışında yapılan işlerde,
  • Açık ya da kapalı alanlardaki çalışmalarda,

  • AVM ve inşaat sektörünün hemen her alanında gerçekleştirilen
    çalışmalarda,

  • Cam temizliğinde makaslı platformların kullanımı tercih edilir.

Personel yükseltici olarak görev yapan platformlar, personellerin güvenli bir alanda çalışmasına olanak sağlar. Firmamızın sunduğu makaslı platform kiralama hizmetlerinde elektrikli ve dizel makaslı platform türlerine rastlayabilmek mümkündür. Üstelik farklı ölçü metrajlarda makaslı platform hizmeti sunan firmamız, sağlıklı bir çalışma ortamını her sektörde mümkün kılarak olası kazaların önüne geçilmesine yardımcı oluyor.  

Makaslı Platform Kullanımının Önemi

Makaslı platform kullanımı, artan konutlaşmanın getirdiği yüksek alana ulaşma sorunun ortadan kaldırıyor. İş gücünden tasarruf edilmesine olanak sağlayan makaslı platformlar, açık ve kapalı alanlarda güvenli bir çalışma ortamı sağlayabiliyor.  

Kiralık makaslı platform kullanımı personel bakımından tasarruf edilmesini sağlayarak çalışmanın verimini arttırıyor. Bununla beraber güvenli bir çalışma ortamı sunan bu tür platformlar, zamandan tasarruf edilmesine de yardımcı oluyor. Diğer birçok vinç türünde olduğu üzere makaslı ve eklemli platformlarda da araçların bakımı firmamız tarafından düzenli aralıklarla yaptırılmaktadır. Böylelikle çalışmalarda kaza riski minimuma indirgenmektedir. 

Dış Cephe Çalışmalarında Avantajlı Bir Kullanım Sağlayabilirsiniz!

Makaslı platform, binaların dış cephe işlemlerinde güvenle çalışmak için tercih edilir. Kullanım amacına bağlı olarak platformların çeşitli türleri bulunur. Platform türleri arasında en çok tercih edileni tekerlekli ve tekerleksiz platformlardır. Ayrıca elektrikli ve dizel makaslı platform türleri de yine firmamız bünyesinde sıklıkla tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. 

Tekerleği bulunan makaslı platformlar, hareket açısından avantaj sağlamasıyla bilinir. Bu durumda ekstra efor gerektirmeyen tekerlekli platformlar, iş gücü bakımından daha fazla fayda sağlamaktadır. Ayrıca güveli bir çalışma imkanı sunan bu araçlar, tehlikeli bir durum hissedilmesi halinde acil durdurma butonu sayesinde durdurularak güvenlik sağlanabilmektedir. 

Makaslı platform kiralama hizmeti sunan firmamız, ağırlıklara karşı dirençli ve dayanıklı platformlarla çalışma imkânı sunmaktadır. Bununla birlikte güvenli bir çalışma ortamı sunan platformlarla zamandan tasarruf ederek kazanç sağlayabilirsiniz.

Manlift fiyatları, platformların sahip olduğu özellikler, çalışma alanları, kullanım amacı ve bu gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Her alanda kullanılabilen bu platformları kiralayarak güvenli bir çalışma ortamı elde edebileceğiniz gibi verimli çalışma da gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kaliteli ve kullanışlı platformları hizmetinize sunan firmamız Emir Vinç sayesinde 7/24 hizmet alabilmeniz de mümkündür. 

Ergonomik ve Güvenli Bir Hizmet Sunuyoruz!

Makaslı platform, kullanım alanında ergonomik ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanmasına olanak sunuyor. Makaslı platformları tercih ederek zamanla gelişen teknolojinin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz takdirde kendi çalışanlarınıza vereceğimiz kısa süreli eğitim sayesinde makaslı platformları güvenli bir şekilde kullanabilme imkanına da sahipsiniz. 

Kiralık makaslı platform hizmetiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ihtiyacınız olan platform çeşitlerine her an ulaşmanızı mümkün kılıyor. Samsun makaslı platform kiralama firmaları arasında adını duyuran firmamız bünyesinde kaliteli hizmetlerden faydalanabilir, işinin ehli olan uzman ekipten yardım alabilirsiniz. Ayrıca firmamızla iletişime geçerek kiralık manlift fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

Emir Vinç ve Platform Kiralama

Neden Emir Vinç Kiralama?

Alanında uzman, eğitimli ve sertifikalı personelimizle tüm vinç ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. 

Samsun vinç arayışında olanlar için tavsiye edilebilecek profesyonel isimlerden biri olan firmamız, müşterilerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir hizmet sağlayabiliyor. Üstelik sağladığı %100 müşteri memnuniyeti sayesinde Samsun vinç sektöründe önemli bir yer edindiği biliniyor. Ayrıca sunmuş olduğu prestijli hizmetin karşısında diğer firmalara kıyasla çok daha uygun Samsun vinç kiralama fiyatları sunuyor olması da firmamızı ön plana çıkarabiliyor.

01.

Alanında Uzman Ekip

Tüm ekibimiz ve operatörlerimiz alanında uzman ve deneyimlidir.

02.

Düşük Maliyet

Vinç ihtiyaçlarınıza rekabetçi fiyatlarımızla sizin için en uygun olacak çözümü sunuyoruz.

03.

Hızlı İletişim

Müşteri hizmetleri personelimizle merak ettiğiniz tüm sorulara hızlı yanıt alabilirsiniz.

04.

Geniş Araç Filosu

5 tondan 100 tona kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz!