Makaslı Platform
İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!

Makaslı Platform

Makaslı platform, özellikle şehirlerdeki konutlaşmanın artmasıyla birlikte ihtiyaç duyulan bir unsur haline gelmiştir. Dikey yönde yapılaşmayla birlikte yüksek alanlara ulaşmak için çeşitli yöntemler geliştirilmeye başlanmıştır. Bu durumda Emir Vinç, makaslı platform kiralama hizmeti sunarak yüksek alanlara ulaşımı mümkün kılıyor.

Makaslı platform, fonksiyonel bakımdan gelişmiş bir makinadır. Gelişen teknolojiyle birlikte artan yapılaşma inşaat sektöründe özel makinelerin ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Özellikle yüksek alanlara ulaşmak ve bu alanlarda çalışmak için makaslı platformlar tercih edilir.

Makaslı platform hizmeti, uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış firmamız tarafından profesyonelce sağlanıyor. Firmamız bünyesinde yer alan personellerle sorun yaşadığınız her noktada çözüme ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamızla ihtiyacınız olan her an platform kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Makaslı Platform Nedir?

Makaslı platform, erişilmesi güç yerlere rahatlıkla ulaşım sağlamak için tercih edilen bir platform çeşididir. Günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız makaslı platformlar, her sektörde kullanılabiliyor. Özellikle fabrikalarda ve inşaat sektöründe yüksek alanlarda yapılan çalışmalar için makaslı platformlar tercih ediliyor.

Makaslı platform kiralama hizmetleriyle yük transferi, tamirat ve temizlik benzeri alanlarda güvenli bir çalışma ortamı sunabilirsiniz. Yüksek alanlara erişimi kolaylaştıran makaslı platformlarla bu alanlarda güvenli bir şekilde çalışmayı mümkün kılabilirsiniz.

Makaslı manlift, makaslı platformun bir diğer adı olarak bilinir. Makaslı manlift sağlam bir yapıya sahip olması nedeniyle tercih edilir. Platformda bulunan bu yapıyla çalışmaların güvenle yürütülmesi sağlanıyor. Bununla birlikte kullanım kolaylığı sağlayan makaslı platformlar, her alanda verimli çalışma imkânı sunuyor.

Sizi Arayalım

Vinç ihtiyaçlarınız için sizi arayarak rezervasyonunuzu yapalım.

 • Telefon numaranız

  Makaslı Platform Kullanım Alanları

  Makaslı platform, yüksek alanlara erişimin yanı sıra malzeme taşıma, cam temizleme benzeri ortamlarda çalışmayı da mümkün kılıyor. Makaslı platformlar, kullanım alanına göre kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Kullanım alanına göre akülü ya da aküsüz platformlar tercih edilebilir.

  Bina içerisinde kullanılmak üzere kiralanan veya satın alınan makaslı platformlar genellikle akülüdür. Bu alanlarda sessiz bir çalışma ortamını mümkün kılmak için akülü modeller tercih edilir. Bina dışarısında kullanılacak platformlar ise akülülerden farklı bir çalışma sistemiyle işlevini sürdürür.

  Platformun kullanılacağı coğrafi koşullar zorluysa dizel motoru bulunduran makaslı platformlar tercih edebilirsiniz. Dizel motoruyla çalışan platformlar güvenli ve verimli çalışma ortamı sunmanıza yardımcı olur. Akülü platform modelleri ses açısından aküsüz modeller kadar verimli olmasa da güvenlik açısından daha avantajlıdır.

  Makaslı platform hizmeti sunan firmamız, 7/24 hizmet vererek vinç ve platform çeşitlerini kullanıma sunuyor. Her sektörde kullanımı mümkün olan makaslı platformların kullanılabileceği alanlar aşağıda belirtilmiştir:

  • Fabrikalarda yüksek katlara malzeme taşımada,
  • İnşaat sektöründe dış cephe için yapılacak tamirat, tadilat ve bakım çalışmalarında,
  • Bina içinde ve bina dışında yapılan işlerde,
  • Cam temizliğinde makaslı platformların kullanımı tercih edilir.

  Personel yükseltici olarak görev yapan platformlar, personellerin güvenli bir alanda çalışmasına olanak sağlıyor. Firmamızın sunduğu makaslı platform kiralama hizmetleri, sağlıklı bir çalışma ortamını her sektörde mümkün kılarak olası kazaların önüne geçilmesine yardımcı oluyor.  

  Makaslı Platform Kullanımının Önemi

  Makaslı platform kullanımı, artan konutlaşmanın getirdiği yüksek alana ulaşma sorunun ortadan kaldırıyor. İş gücünden tasarruf edilmesine olanak sağlayan makaslı platformlar, verimli çalışma imkanıyla maksimum kazanç elde edilmesine olanak tanıyor.  

  Kiralık makaslı platform kullanımı personel bakımından tasarruf edilmesini sağlayarak çalışmanın verimini arttırır. Bununla birlikte güvenli bir çalışma ortamı sunan platformlar, zamandan tasarruf edilmesine de yardımcı olur. Bakımı firmamız tarafından düzenli olarak yapılan platformlar, çalışma ortamındaki kazaların azaltılmasını sağlıyor.  

  Makaslı platform bakımı, çalışma ortamında sorunla karşılaşmamak için belirli aralıklarla yapılmalıdır. Firmamız günlük, haftalık ve aylık olarak platform bakımı yaptırarak kaza riskini neredeyse sıfıra indiriyor. Firmamız tarafından yapılan belli başlı yapılan periyodik bakımlarla küçük kazalara engel olurken endişeye mahal bırakmıyoruz.

  Dış Cephe Çalışmalarında Avantajlı Bir Kullanım Sağlayabilirsiniz!

  Makaslı platform, günden güne artan binaların dış cephelerinde güvenle çalışmak için tercih edilir. Kullanım amacına göre platformların çeşitli modelleri bulunur. Bu modeller arasında en çok tercih edileni tekerlekli ve tekerleksiz modellerdir.

  Tekerleği bulunan makaslı platformlar, hareket açısından avantaj sağlar. Bu durumda ekstra bir efor gerektirmeyen tekerlekli platformlar, iş gücü bakımından daha yararlıdır.

  Makaslı platform kiralama hizmeti sunan firmamız, ağırlıklara karşı dirençli ve dayanıklı platformlarla çalışma imkânı sunuyor. Bununla birlikte güvenli bir çalışma ortamı sunan platformlarla zamandan tasarruf ederek maksimum kazanç elde edebilirsiniz.

  Makaslı platform fiyatları, platformların sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Her alanda kullanılabilen platformları kiralayarak güvenli bir çalışma ortamı sunabileceğiniz gibi verimli çalışma da elde edebilirsiniz.

  Kaliteli ve kullanışlı platformları hizmetinize sunan Emir Vinç bünyesinde yer alan makinelerden 7/24 yararlanabilir, makaslı platform çeşitleriyle her alanda avantajlardan faydalanabilirsiniz.  

  Ergonomik ve Güvenli Bir Hizmet Sunuyoruz!

  Makaslı platform, kullanım alanında ergonomik ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanmasına olanak sunuyor. Makaslı platformları tercih ederek zamanla gelişen teknolojinin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

  Kiralık makaslı platform hizmetiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ihtiyacınız olan platform çeşitlerine her an ulaşmanızı mümkün kılıyor. Samsun makaslı platform kiralama firmaları arasında adını duyuran firmamız bünyesinde kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Vinç ihtiyaçlarınız için sizi arayarak rezervasyonunuzu yapalım.

  • Telefon numaranız

   Emir Vinç ve Platform Kiralama

   Neden Emir Vinç Kiralama?

   Alanında uzman, eğitimli ve sertifikalı personelimizle tüm vinç ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. 

   Samsun vinç arayışında olanlar için tavsiye edilebilecek profesyonel isimlerden biri olan firmamız, müşterilerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir hizmet sağlayabiliyor. Üstelik sağladığı %100 müşteri memnuniyeti sayesinde Samsun vinç sektöründe önemli bir yer edindiği biliniyor. Ayrıca sunmuş olduğu prestijli hizmetin karşısında diğer firmalara kıyasla çok daha uygun Samsun vinç kiralama fiyatları sunuyor olması da firmamızı ön plana çıkarabiliyor.

   01.

   Alanında Uzman Ekip

   Tüm ekibimiz ve operatörlerimiz alanında uzman ve deneyimlidir.

   02.

   Düşük Maliyet

   Vinç ihtiyaçlarınıza rekabetçi fiyatlarımızla sizin için en uygun olacak çözümü sunuyoruz.

   03.

   Hızlı İletişim

   Müşteri hizmetleri personelimizle merak ettiğiniz tüm sorulara hızlı yanıt alabilirsiniz.

   04.

   Geniş Araç Filosu

   5 tondan 100 tona kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz!