Eklemli Platform
İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!

Eklemli Platform

Eklemli platform, kaldırma teknolojileri arasındaki en verimli platform çeşidi olarak bilinmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber çeşitli sektörlerde platformlara ihtiyaç duyulmaktadır. Her sektör için vinç kiralama hizmeti sunan firmamız Emir Vinç, özellikle yüksek alanlara ulaşımı sağlamak için eklemli platform kiralama hizmetiyle dikkat çeken bir isimdir.

Firmamızın sunduğu imkanlar sayesinde günden güne gelişen yapılarda güvenli bir şekilde çalışabilmek için eklemli platformları tercih edebilirsiniz. Özellikle inşaat sektöründe yüksek alanlara erişim sağlamak ya da bu alanlara malzeme taşımak için sunduğumuz profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Samsun eklemli platform kiralama hizmetiyle emniyetli bir çalışma ortamı sunan firmamız, kullanışlı ve sağlam platformlarla kaza yüzdesini azaltmaya devam ediyor. Büyük platformlara göre daha kullanışlı ve hareket kabiliyeti yüksek olan eklemli platformlarla çalışanlarınıza güvenli bir çalışma ortamı sunabilirsiniz.

Eklemli Platform Nedir?

Eklemli platform, yüksek noktalara kolaylıkla ulaşım sağlamak için kullanılan bir platform çeşididir. Uzak noktalara ulaşmayı mümkün kılan eklemli platformları şantiyelerde, inşaat sektöründe, alışveriş merkezlerinde ve benzer alanlarda kullanabilirsiniz.

Eklemli platform hizmeti sunan firmamız, bu türden platformlarla güvenli bir çalışma olanağı sunmaktadır. Belirli kapasiteye kadar ağırlık kaldırma imkânı sunan bu türden platformlar, tehlike hissedilen durumlarda araçlarda bulunan acil durum sensörleri sayesinde hareketleri kısıtlayabilmek mümkündür. Bu da, güvenli bir şekilde çalışma olanağı sağlamaktadır.

Eklemli platform kiralama işlemleri yapılırken belirli unsurlara dikkat edilmesi büyük önem taşır. Platform kiralanmadan önce yapılacak projenin ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olunması, kiralanan eklemli platformdan en üst düzeyde verim elde etmeyi mümkün kılar.

Eklemli Platformun Sağladığı Avantajlar

Eklemli platform, küçük alanlarda kolay kullanım sağlayarak iş gücü hafifletme olanağı sağlar. Her sektörde kullanılabilen bu platform çeşidi, özellikle şantiyelerde güvenli bir çalışma ortamı elde etmenize imkan sunar.

Eklemli platform kiralama hizmetiyle çalışmalarınızdaki verimi artırabilir, daha güvenli bir alanda çalışmalar yürüterek çalışanlarınızın iş güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanarak çalışanlarınızın iş gücünü hafifletebilirsiniz. Eklemli platformların çalışanlara sunduğu avantajları şu şekilde ifade edebiliriz:

 • Yüksek noktalara kolay ulaşım sağladığından bu alanlarda güvenli iş imkanı sunar.
 • Ulaşılması zor inşaat alanlarında tamirat ve tadilat işlerinin verimli yapılmasını sağlar.
 • Belirli bir yük kapasitesine kadar kaldırma imkanı sunar. 
 • Fabrikalarda yüksek alanlara eşya ve malzeme taşınmasında yardımcı olur.
 • Ebatları sayesinde dar alanlarda bile kullanım kolaylığı sunar.
 • Dizel ve elektrikli seçenekleriyle kapalı ortamlarla rahat bir çalışma imkânı sağlar.

 • İhtiyaç duyulan ölçü ve metrajlarda kullanılabilir.

 • Talep edilmesi halinde firma işçilerine kısa sürede verilecek eğitimle güvenli bir şekilde platform kullanma imkanı sağlar. 

 • Zorlu hava koşullarına ya da arazilere karşı dayanıklıdır.
 • Sessiz çalışarak gürültü oluşmasına neden olmaz.
 • Sahip olduğu emniyet kilidi sistemiyle güvenli bir şekilde çalışma ortamı yaratır.
 • Acil durumlarda kullanılacak acil durdurma butonu ile sorun yaratmaz.

Eklemli Platform Hangi Alanlarda Kullanılır?

Eklemli platform özellik bakımından gelişmiş olması nedeniyle her alanda kullanılabilir. Ağırlık taşıma, yüksek noktalara ulaşma ve tamir benzeri işlerde kullanılan eklemli platformlardan yararlanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın hizmetlerinden istediğiniz zaman faydalanarak verimli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Eklemli platform hizmeti sunan firmamız, 7/24 platform kiralama hizmeti veren bir firma olarak tanınmaktadır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak platform kiralama şansı sunan firmamız, düzenli periyotlarda bakımını yaptırdığı araçları ve işinde uzman olan çalışma arkadaşlarıyla müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Eklemli platformları kullanacağınız alana göre seçmek için firmamızın deneyimli çalışanlarından yardım alabilirsiniz.

Kiralık eklemli platform hizmeti alarak ağır malzemeleri çeşitli yüksekliklere kolay bir şekilde taşımanız mümkün. Bununla birlikte yük taşırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için eklemli platformların acil durum butonlarından faydalanabilirsiniz. Acil bir durumda platform üzerinde yer alan durdurma butonunu kullanarak güvenli bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz.

30 Metreye Kadar Ağırlıklarınızı Güvenle Taşıyoruz!

Eklemli platform, dikey yapılaşmayla birlikte gelen yüksek binalara yük ve malzeme taşımayı kolaylaştırır. İnşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen platformlar, dış cephede yapılacak tamirat ve tadilat işlerinin de güvenle gerçekleştirilmesini sağlar.

Her sektörde kullanım alanı bulunan platformların fabrikalarda kullanıldığı da bilinmektedir. 30 metre yüksekliğe kadar ulaşan eklemli ve makaslı platformlarımızla çalışanlarınızın iş gücünü hafifletebilirsiniz. Üstelik güvenli bir çalışma imkanı sağlanacağından iş kazalarını da minimuma indirgeyebilirsiniz. 

Eklemli platform fiyatları, bu türden araçların hangi alanlarda, ne amaçla kullanılacağı, kullanım süresi ve bu gibi faktörler odak alınarak belirlenmiştir. Platform kiralarken çalışma için gerekli kriterler belirtildiği zaman daha verimli bir çalışma ortaya koyulabilir. Zamandan tasarruf etmek ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilmek için eklemli platformları tercih edebilirsiniz.

Kumanda kabininden kontrol edilmesi mümkün olan bu makineleri dizel, şasili veya akülü olarak ikiye ayırabiliriz. Acil durumlarda platformda yer alan acil durum butonuna basarak makineyi durdurabilirsiniz. Ayrıca sabitleme ve emniyet kilidi benzeri sistemlerle güven içerisinde çalışmalar yürütebilirsiniz.

Samsun ve Çevre İllerde Tecrübeli Ekibimizle Her Konuda Hizmetinizdeyiz!

Eklemli platform kiralama hizmeti sunan firmamız bünyesinde 7/24 hizmet alabilirsiniz. Deneyimli, alanında uzman bir ekiple çalışan firmamız Emir Vinç Samsun ve çevre illerde için pek çok farklı vinç kiralama hizmeti sunabilmektedir. 

Kiralık eklemli platform emniyetli bir çalışma ortamı sunarken, taşıma haznesinde yer alan güvenlik kilidiyle olası kaza riskini sıfıra indiren bir araçtır. Zor koşullarda bile kullanılabilen eklemli platformların rüzgar ve benzeri kuvvetlerden etkilenmemeleri kullanım oranını artırmaktadır.

Samsun ve çevresinde hizmet veren firmamız Emir Vinç, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak profesyonel bir hizmet sunmaya devam ediyor. Alışveriş merkezi, inşaat, fabrika ve şantiye gibi kapalı ya da açık alanlarda görülmesi muhtemel olan eklemli platformları kiralarken firmamızın sunduğu profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Emir Vinç ve Platform Kiralama

Neden Emir Vinç Kiralama?

Alanında uzman, eğitimli ve sertifikalı personelimizle tüm vinç ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. 

Samsun vinç arayışında olanlar için tavsiye edilebilecek profesyonel isimlerden biri olan firmamız, müşterilerine ayrıcalıklı ve avantajlı bir hizmet sağlayabiliyor. Üstelik sağladığı %100 müşteri memnuniyeti sayesinde Samsun vinç sektöründe önemli bir yer edindiği biliniyor. Ayrıca sunmuş olduğu prestijli hizmetin karşısında diğer firmalara kıyasla çok daha uygun Samsun vinç kiralama fiyatları sunuyor olması da firmamızı ön plana çıkarabiliyor.

01.

Alanında Uzman Ekip

Tüm ekibimiz ve operatörlerimiz alanında uzman ve deneyimlidir.

02.

Düşük Maliyet

Vinç ihtiyaçlarınıza rekabetçi fiyatlarımızla sizin için en uygun olacak çözümü sunuyoruz.

03.

Hızlı İletişim

Müşteri hizmetleri personelimizle merak ettiğiniz tüm sorulara hızlı yanıt alabilirsiniz.

04.

Geniş Araç Filosu

5 tondan 100 tona kadar tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz!