Blog

Sepetli Platform Kullanım Alanları Nelerdir?

Yüksek Alanlar için Vinç Kiralamanın Avantajları

Sepetli platformlar gerek kullanım alanları gerekse farklı kullanımı nedeniyle deneyimli operatörler tarafından kullanılmalıdır. Sepetli platform kullanım alanları genellikle merdivenle çıkılamayacak yükseklikte olduğundan, operatörün araç kullanımına tamamen hâkim olması önemlidir. Samsun’da da faaliyet gösteren Emir Vinç, G sınıfı ehliyeti olan operatörlerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Sepetli Platform Nedir? Ne İçin Kullanılır?

İş makinesi olarak da faaliyet gösteren sepetli vinçler, araç üstünde de yerleştirilebilir. Güvenliği sağlamak amacıyla önünde bir sepet bulunur. Uzunlukları ve boyutları sepetli platform kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterebilir. Boy uzunluğu genellikle 25 ila 75 metre uzunluğundadır. Samsun sepetli platformlar uzunluğu ayarlanabilen bir mekanizmaya sahiptir. Böylece bir apartman boyunda veya bir billboard boyunda rahatlıkla faaliyet gösterebilirler.

Kiralık vinçler bir platform sistemine sahiptir ve genellikle mobil kullanım sunar. Bu teknolojik ayrıcalık platformların kullanılmasını kolaylaştırır. Sepetli platformlar aynı zamanda insan güvenliği açısından diğer platformlardan daha çok tercih edilmektedir. Özellikle trafolarda düzenleme yapan işçiler için sepetli olması, işçilere korunaklı bir alan sağlamaktadır.

Kiralık sepetli platformlar ulaşılması zor olan alanlarda kullanılır. Teknolojik özelliklerle donatılmış olan bu araçlar hem zor arazi şartları hem de yüksekliği fazla olan bölgelerde kolay ve hızlı çalışma sağlayabilir.

Sepetli Platform Kullanım Alanları Nelerdir?

Sepetli Platform Kullanım Alanları Nelerdir?
Sepetli Platform Kullanım Alanları Nelerdir?

Sepetli platform ve vinçler sadece G tipi ehliyete sahip operatörler tarafından kullanılmalıdır. Çünkü sepetli platform kullanım alanları çok yönlüdür. Farklı arazi veya yüksekliklerde faaliyet gösterdiğinden operatörlerin bu konuda deneyimli olmaları gerekir. Sepetli platform kullanım alanlarını inceleyelim.

  • Köprü bakım ve onarım çalışmalarında,
  • Nakliye ve taşımacılık alanlarında,
  • İnşaat alanlarında,
  • Üst geçitlerin yapım ve onarımında,
  • Otoyol levhalarının bakım ve değişiminde,
  • Fabrikalarda,
  • Trafo bakım ve onarımında,
  • Billboardların bakım ve değişiminde faaliyet göstermektedir.

Sepetli Platform Kiralama İçin Adresiniz Emir Vinç

Uzun bir süredir vinç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Emir Vinç, işinin ehli operatörlerle çalışmaktadır. Bu nedenle alınan iş kısa sürede ve en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizde sepetli platform kiralama için Emir Vinç ile iletişime geçebilirsiniz. Sepetli platform fiyatları sizin ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle iletişim bilgilerinden birebir görüşmeler daha iyi sonuçlar verecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir