Blog

En Çok Vinç Kullanılan Sektörler Nelerdir?

En Çok Vinç Kullanılan Sektörler Nelerdir?

Vinç, teknoloji harikası olarak da tabir edilebilen, oldukça pratik bir araçtır. İnşaat, cephe onarımı ve reklam giydirme gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Vinç kullanılan sektörler oldukça fazla olurken, bu sektörler için vinç vazgeçilmez bir araç olarak gösterilebilmektedir.

Araç üzerinde kullanılan vinçler çoğu sektör için daha kullanışlıdır. Günümüzde en çok tercih edilen vinç türleri şöyle sıralanabilirler;

Kiralık vinç hizmeti çoğu sektörün rahatlıkla faydalanabildiği bir hizmettir. Kiralık vinç fiyatları firmalar tarafından her türlü koşul ve hizmet esas alınarak belirlenmektedir. Kiralık vinç fiyatları vinçlerin saatlik, günlük, aylık veya haftalık olarak ne kadar süre kiralanacağına göre belirlenmektedir.

Firmamız bünyesinde vinç kiralama hizmetleri için sektörlere özel fiyatlar da verilebilmektedir. Çoğu sektör düzenli ve uzun süreli vinç kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Samsun vinç kullanımı ve Samsun’da vinç kiralama hizmeti arayışında olanlar için Emir Vinç olarak firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve alanında gerekli belgelere sahip uzman ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

En Çok Vinç Kullanılan Sektörler Nelerdir?

En Çok Vinç Kullanılan Sektörler Nelerdir?
En Çok Vinç Kullanılan Sektörler Nelerdir?

Vinç kullanılan sektörler ve alanlar çeşitlilik gösterirken, bu alanları şu şekilde örneklendirebiliriz:

 • Billboard değişimlerinde,
 • Bina dış cephe giydirme işlemlerinde,
 • Dış cephe temizliği, montaj ve tadilatında,
 • Güvenlik sistemi ve güvenlik kamerası montajında,
 • İnşaat sektöründe insan gücünü aşan bütün ağırlıklarda ve yüksekliklerde,
 • Yüklerin inşaat alanına boşaltılması ve yüklenmesinde,
 • Yüksek katlara malzeme verilmesinde,
 • Yük ya da yaşam konteynerlerinin yüklenmesi ve taşınmasında,
 • Elektrik direklerinin dikilmesinde,
 • Afiş ve reklam totem dikiminde,
 • Yüksek alanlarda zahmetli ve uzun bir iş olduğunda vinç kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyulur.

Sektörünüzde İhtiyaç Duyduğunuz Kiralık Vinç Hizmetleriyle Yanınızdayız!

Samsun’da vinç kullanılan sektörler oldukça fazladır. Vinç kiralama hizmetinden faydalanmak zahmetsiz olsa da vinç kullanımı zordur. Bu sebeple vinç kiralama firmalarının seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus vardır. Profesyonel ve güvenli bir çalışma yürütebilmek adına gerekli belgelere sahip olan ekibin ve düzenli bakımları yapılan araçların tercih edilmesi son derece önemlidir.

Emir Vinç olarak yılların tecrübesi ve profesyonel bir ekiple çalışan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet vermeye devam ediyor. Vinç tercihinde bulunulurken dikkat edilmesi gereken en önemli konu belge ve donanım olurken, firmamız tüm teknik donanımlara ve belgelere sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Siz de profesyonel olarak vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, sunduğu hizmetlerle sektörün öncü isimlerinden biri haline gelen firmamızla 0539 697 05 29 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir